Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej Białystok

Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej Białystok

Wykonujemy instalacje wodno-kanalizacyjne na podstawie powierzonych projektów lub na podstawie projektu wykonanego przez naszą firmę. Budujemy instalację z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wiodących marek takich jak: TECE, Wavin, Herz, KAN-Therm itp. Naszymi klientami są właściciele domów jednorodzinnych, jak też obiektów przemysłowych, deweloperzy, a także szkoły, jednostki wojskowe, szpitale.

Instalacja wod-kan Białystok

Każdy dom czy budynek powinien mieć fachowo zaprojektowaną instalację grzewczą oraz wodno-kanalizacyjną. Isstotnym aspektem funkcjonowania każdego budynku jest fachowa instalacja wod-kan, która znacząco zmniejsza błędy i niedokładności instalatorskie, związane z często bardzo kosztownymi problemami. Działająca na rynku od wielu lat firma SanSerwi wraz z doświadczoną ekipą dołoży starań, aby każdy projekt był przygotowany indywidualnie pod konkretnego Klienta. Najlepsi i profesjonalni fachowcy SanSerwis pozwolą uniknąć zalania łazienki czy problemami związanymi ze zbyt długim oczekiwaniem na podgrzaną do odpowiedniej temperatury wodę. Firma oferuje również kontrolą wykonawczą oraz materiałową, dzięki czemu niewłaściwie zamontowany układ centralny, który jest niezgodny z projektem, można reklamować.

Montaż instalacji wodnej i kanalizacyjnej Białystok

Budowa domu czy mieszkania w stanie deweloperskim powinny być opatrzone właściwym i dobrze zaprojektowanym planem kanalizacji. Montaż instalacji wodnej i kanalizacyjnej przede wszystkim przede wszystkim wiąże się z prawidłowym odprowadzeniem ścieków do sieci kanalizacyjnej. W związku z powyższym należy odpowiednio zaprojektować układ doprowadzenia rur do studzienki rewizyjnej. Firma SanSerwis posiada wiele lat doświadczenia w zakresie zapewnienia dostępu do sieci kanalizacyjnej lub budowy szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Taka oczyszczalnia powinna wpasować się w miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, natomiast odprowadzana woda oraz ścieki powinny być odprowadzane grawitacyjnie. W tym sensie spadek układania rur kanalizacyjnych powinien wynosić 2-3 centymetry na każdy metr instalacji.

Montaż instalacji wodociągowo-kanalizacyjnej Białystok

Planując montaż instalacji wodociągowej-kanalizacyjnej należy pamiętać o obowiązkowych uszczelnieniach. Wszystkie rury znajdujące się w planowanym systemie kanalizacyjnych oraz te, które doprowadzają wodę, muszą być połączone przy użyciu wysokiej jakości złączek. Warto tutaj nadmienić, że wszelkiego rodzaju prawidłowo wykonane instalacje kanalizacyjne oraz wodne nie powinny zawierać zbyt dużej liczby połączeń, gdyż wówczas istnieje zwiększone ryzyko powstania niepożądanych rozszczelnień. Profesjonalny montaż instalacji wodociągowej-kanalizacyjnej powinien przewidzieć właściwe przeprowadzenie rur przez ściany o różnej grubości oraz okalające stropy. W tym celu należy wykonać otwór na odpowiednią tuleję, która powinna posiadać średnicę przynajmniej o kilka centymetrów większą od średnicy głównej rury kanalizacyjnej. Pozostałą przestrzeń należy wypełnić materiałem izolacyjnym. Instalacje wodno-kanalizacyjne, a dokładnie rury kanalizacyjne odprowadzające ścieki najczęściej są chowane w bruzdach wykonanych w ścianach oraz w posadzkach. Kompleksowa instalacja domowa podłączona jest do sieci wodociągowej. Ostatecznie rury doprowadza się do poszczególnych punktów poboru wody.

Montaż instalacji wodnej w domu Białystok

Właściwie przeprowadzona instalacja układu dopływowego wody w domu jednorodzinnym jest obok instalacji kanalizacyjnej oraz elektrycznej jedną z najważniejszych fachowych prac projektowych w każdym domu czy mieszkaniu. Montaż instalacji wodnej w domu to fachowo połączone ze sobą elementy, dzięki którym można dostarczyć zimną oraz ciepłą wodę przy zachowaniu odpowiednich warunków jakościowych, na przykład w zakresie przydatności do jej spożycia. SanSerwis to nie tylko dostawca wysokiej klasy rozwiązań w zakresie montażu instalacji wodnej w domu, ale również zespół fachowców, którzy doradzą na etapie szczegółowego projektowania dowolnego typu instalacji.

Instalacje wod-kan (wodno-kanalizacyjne) Białystok

w domu Budowa domu lub jego renowacja wymaga wielu poprawek s strukturze. Instalacja wod-kan w domu oraz rozprowadzenie odpowiednio działającej instalacji należy do firmy, która układa strukturę. Można do tego przystąpić, kiedy budynek jest w stanie surowym. Rozprowadzenie instalacji wod-kan powinno odbywać się zgodnie z projektem, choć tutaj mogą być wprowadzane drobne zmiany.

Budowa instalacji wod-kan Białystok

Budowa instalacji wod-kan powinna odbywać się zgodnie z projektem mieszkalnym. To dość długotrwały etap i może odbywać się przez kilka dni. Profesjonalny montaż instalacji wod-kan powinien przewidzieć prawidłowe rozmieszczenie rur w ścianach oraz stropach. Otwory na specjalną tuleję są jak najbardziej wskazane. Koszt instalacji wod-kan może być odczuwalny, wobec czego, przed decyzją o jego montażu warto przeanalizować wszelkie aspekty.

Budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej Białystok

Budowa instalacji wodno kanalizacyjnej nie musi być skomplikowana. Od głównej rury poprowadzonej od wodomierza, można zamontować specjalny rozdzielacz. Taki system na pewno wymaga większego nakładu finansowego, ze względu na duże zużycie materiału. Dodatkowo należy mieć na uwadze dokładny plan rozmieszczenia rur. W przypadku awarii instalacji wodnej pomoże on szybko zlokalizować konkretny przewód. Warto tutaj postępować rozważnie, gdyż nawet najmniejsze błędy będą szczegółowo weryfikowane przez kadrę wod-kan. Firma SanSrwis oferuje usługi w zakresie rozplanowania oraz budowy instalacji wodno kanalizacyjnej.

  • San-Serwis Dariusz Sitko.
  • ul. Akacjowa 10
  • 16-020 Czarna Białostocka

GALERIA REALIZACJI

 

instalacje grzewcze, ciepłownicze wod-kan, gazowe

 

instalacje grzewcze, ciepłownicze wod-kan, gazowe 1

 

 

instalacje grzewcze, ciepłownicze wod-kan, gazowe 2

 

 

instalacje grzewcze, ciepłownicze wod-kan, gazowe 3

 

 

instalacje grzewcze, ciepłownicze wod-kan, gazowe 4

 

 

instalacje grzewcze, ciepłownicze wod-kan, gazowe 5

 

 

instalacje grzewcze, ciepłownicze wod-kan, gazowe 6

 

 

instalacje grzewcze, ciepłownicze wod-kan, gazowe 7

 

 

instalacje grzewcze, ciepłownicze wod-kan, gazowe 8

 

 

instalacje grzewcze, ciepłownicze wod-kan, gazowe 9

 

 

instalacje grzewcze, ciepłownicze wod-kan, gazowe 10

 

 

instalacje grzewcze, ciepłownicze wod-kan, gazowe 11

 

 

instalacje grzewcze, ciepłownicze wod-kan, gazowe 12

 

 

instalacje grzewcze, ciepłownicze wod-kan, gazowe 13

 

 

instalacje grzewcze, ciepłownicze wod-kan, gazowe 14